top of page

Hizmetler

Logo.png

Marka & Logo Tasarım

Potansiyel müşterinizin karşılaştığı ilk şey logonuz ancak marka tasarımı bununla sınırlı kalmamalı. Hedef kitlenizin doğru analizi, doğru renklerin ve fontların seçilmesi ve ihtiyaçlarınıza yönelik diğer kaynakların hazırlanması yapılacaklar listesinin vazgeçilmezleri.

Copylunatics Website.png

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Online dünyada olmak günümüz koşullarında önemli. Rakipleriniz karşısında size avantaj sağlayacak şey web sitesinizin ya da online mağazanızın kalitesi. Mobil ve SEO uyumlu kurumsal web siteleri hizmetlerinizi pazarlarken markanızı tek bir yerden yönetme avantajı.

E-ticaret platformlarında alışveriş yapmak için çevrimiçi ödeme

Müşterileriniz ürünlerinizi her yerde bulabilsin ve her yerden satın alabilsin. Wix, Webflow, Wordpress temelli E-ticaret siteleri ile pazar yeri entegrasyonlu çözümler sizlerle.

Image by NisonCo PR and SEO

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Reklam ve PPC kampanyalar siz ödeme yaptığınız sürece devam eder. Ancak SEO - Arama Motoru Optimizasyonu para ödemeye ara verseniz dahi sizi rekabetten geri bırakmaz.

Bir toplantıda

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram, Twitter, TikTok, Youtube, LinkedIn gibi platformlarda içeriklerinizin düzenli paylaşılması ve markanızın mesajını vermesi önemli. Sosyal paylaşımlarda bulunurken bu mecralarda reklamları yönetmek de öyle.

Image by Myriam Jessier

PPC Kampanya Yönetimi

Google, Bing gibi arama motorlarının yanı sıra Facebook, Instagram, LinkedIn gibi hedef kitlenizin yoğunlaşmış olduğu bölgelerde potansiyel müşterilerinize ulaşmak için reklam kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Image by Brett Jordan

Lokalizasyon

Türkçe diğer dillere göre çok farklı. Lokal olarak işletmenizi başarıya ulaştırmak ve pazarlama materyallerini verimli kullanabilmek için iyi çevrilmiş olması gerekiyor. Uygulamanız, web siteniz, oyunlarınız ve pazarlama materyalleriniz için lokalizasyon hizmeti sunuyoruz. 

Main.png

Kullanıma Hazır Şablonlar 

Logolar, marka tasarımları, Wix, Webflow, Wordpress ve daha birçok altyapı için web sitesi tasarımları... İhtiyacınız olan hazır şablonları bulacağınız mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayın. 

Image by Fotis Fotopoulos

Yazılım - Uygulama Geliştirme

İhtiyacınıza göre tasarlanmış mobil uygulamalar, online sistemler ya da masaüstü yazılımları.

bottom of page