top of page

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Page Picture.png

 Online Mağazanız  Hazır

Ürünlerinizi satmak için pazar yerleri ne kadar kolaylık sağlıyor olsa da kendi sisteminizin olması markanızın gelişmesi için önemli bir adım. 

Bunun için geliştirilen e-ticaret siteleri hem pazaryerleri ile senkronize çalışmalı hem de güvenli bir altyapıda müşterilerinizin verilerini saklamalı ve güvenle alışveriş yapmalarına olanak sağlamalı.

Güvenli bir e-ticaret sistemine sahip olabilmeniz için birçok platformu kullanıyoruz ve birçok entegrasyon yapıyoruz.

Site Geliştirme

Wix, Wordpress, Editor X, Webflow ve İkas gibi sistemlerde tasarladığımız siteniz sayesinde dünyanın her yerinden müşterilere ürünlerinizi özgürce görüntüleme imkanı sunuyoruz. 

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, N11 gibi platformlara yapılan entegrasyonlar sayesinde anlık güncellenen stoklarınız ile tüm müşterilerinize zamanında, hızlı çözüm.

Sanal Pos Entegrasyonu

Sipay, İyzico, Paytr ve banka entegrasyonları sayesinde güvenli ödeme yöntemleriyle alınmış ödemeler.

Eposta Pazarlama

Sepette bırakılan ürün, ya da yaklaşan bir kampanya... Eposta pazarlama her işletme için müşterileri haberdar etmek ve geri gelmelerini sağlamak için vazgeçilmez.

Facebook & Instagram Mağaza

Facebook ve Instagram mağazaları siz ürünlerinizi ekledikçe daha çok kişinin önüne çıkacak ve reklam kampanyalarınız daha karlı hale gelecek.

Google Ürün Listeleme

Google üzerinde ürünlerinizin gösterilmesi yapılan aramalarda çıkmaya başlamanızla birlikte site trafiğinizi ve potansiyel alıcılarınızı arttıracak.

Kullandığımız Platformlar

bottom of page