top of page

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

 Dijital Yolculuğunuz  Burada Başlıyor

Kurumsal web siteleri organizasyonların, şirketlerin, bireysel girişimcilerin ya da devlet kurumlarının hizmet ve faaliyetlerini tanıtmak amacıyla, marka ile uyumlu olarak tasarlanan web sitelerdir. 

Wix, Wordpress, Editor X, Webflow gibi platformlar kullanılabilir. Dijital yolculuğunuzu yönetmek ve pazarlama faaliyetlerinizi anlamlı hale getirmek için atılacak ilk adımdır.

Firmanıza olan güveni ilk görüşte sağlayabilmek için kurumsal web sitenizin sağlam bir altyapıya, iyi bir tasarıma ve anlamlı - ilgili bir içeriğe sahip olması gerekir.

Renk ve Font Seçimi

Markanızın hali hazırda kullanılan renkleri her daim web siteniz için iyi görünmeyebilir. Burada renk ve font seçimi öne çıkar. Markanızın mesajını en iyi şekilde verecek uyumlu renkler ve fontlar işe başlarken seçili. 

SEO Uyumlu Yazılı İçerik

Arama motoru optimizasyonu uyumlu yazılı içerikler, güven veren ve markanızı ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatan cümleler... Bunların hepsi iyi bir web sitesinin vazgeçilmez parçalarıdır.

Görsel İçerikler

Hizmetlerinizin, işletmenin görselleri, videoları ve buna benzer görsel kaynakları müşterilerinizin gözünde itibar ve güven kazanmanıza olanak sağlar.

Kullandığımız Platformlar

bottom of page