top of page

Altın Satışı Yapılan Siteler İçin Güncel Ürün Fiyatlarının Otomatik HesaplanmasıAltın satışı yapılan sitelerdeki en büyük sorunlardan birisi altın ürünlerin fiyatlarının sürekli güncellenmek zorunda oluşudur. Ürün fiyatlarını anlık altın fiyatlarına göre güncellemek neredeyse imkansızdır. Bu sebeple web sitesinde ürün gramına ve güncel altın fiyatına göre ürün fiyatı hesaplayan sistemlerimiz ile sizinleyiz.


Wordpress & Woocommerce Altyapısı

Güncel altın ürün fiyatlandırması yapan online mağazalarımızın altyapısında yüksek düzeyde özelleştirilebilir olmasıyla öne çıkan bir platform olan Wordpress'i online satış için tasarlanmış eklentisi Woocommerce ile kullanıyoruz.


Altın Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Sistem üzerinde admin her ürünü oluştururken ürünün ağırlık bilgisini, işçiliğin kaç gram olduğunu ve ürünün kaç ayar altından yapıldığını sisteme girer. Eğer çeyrek altın, gram altın, ya da cumhuriyet altını satışı yapılıyorsa gram belirtmeden seçenekler arasında satışını yapacağı ürünü seçer.


Sistemlerimiz her 5 dakikada bir altın fiyatlarını otomatik olarak günceller ve yaptığı hesaplama sonucu sitenizin ziyaretçilerine hep güncel fiyattan satış yapar.


Nasıl Altın Satışına Başlayabilirim?

Diğer tasarladığımız e-ticaret siteleriyle benzer gereksinimlere sahip. Öncelikle sizin için bir site tasarlamamız gerekiyor. Ardından sitenize e-ticaret politikalarınızı ekleyip sanal posunuzun kurulumunu yapmamız gerekiyor. En sonunda siteyi yayınlayıp testlerini yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.
6 görüntüleme0 yorum
bottom of page