top of page

Yaratıcı Dijital ile Online Mağaza Sahibi Olma Avantajları?


Şirketler günümüzde hem web siteleri üzerinden hem de Trendyol, Hepsiburada, GittiGidiyor, N11 Çiçek Sepeti gibi online pazaryerleri üzerinden satışlar gerçekleştirmekteler.

Bu süreçte ortaya çıkabilecek karmaşayı engellemek adına muhasebe, kargo, stok, ve ödeme altyapısının tek panelden yönetiliyor olması büyük fayda sağlar.

Yaratıcı Dijital online mağazanızı tasarlarken pazaryerlerinin, ödeme altyapısının ve faturalandırma için muhasebe programının entegrasyonunu sizin için yapar.


Tek Panelden Yönetim

Tek panelden web sitenizdeki ve tüm online pazar yerlerindeki ürünlerinizin stoklarını kontrol edebilirsiniz. Faturalarınızı oluşturup, kargo takibini yapabilirsiniz. Facebook ve Instagram Mağazanızı web sitenizle eş zamanlı güncel tutarsınız.Güçlü E-ticaret Altyapısı

Shopify sayesinde e-ticaret altyapınız hiç olmadığı kadar güçlü, hızlı ve güvenli. Dünya lideri e-ticaret altyapısının sayısız avantajlarıyla tanışacaksınız.Markanıza Özel Tasarımlar

Hazır temalar kullanmanın yanında tamamen markanızın kimliğini yansıtacak bir temayı da sizler için tasarlayabiliriz.

Pazar yerleri ile Entegrasyon

Size özel hazırladığımız web sitenizde ürün sergilemenin yanında Trendyol, N11, GittiGidiyor, Hepsiburada, EPTTAvm, Çiçek Sepeti ve Farmazon ile yaptığımız entegrasyon sayesinde ürünlerinizi ve stoklarınızı tek panelden kontrol edebilirsiniz. Yaptığınız güncellemeler otomatik olarak tüm platformlarda görünür hale gelir.


Bugün yeni e-ticaret maceranıza başlamak için tasarım ve entegrasyon fiyatını info@yaraticidijital.com üzerinden talep edebilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum
bottom of page